تعمیر ماکروویو

  • تعمیرات تهران 24این افتخار را دارد که با معقول ترین هزینه جهت رفاه حال شهروندان خدمات خود را در زمینه تعمیرات ماکروفر ارائه دهد.
  • تعمیرات تهران 24 با استفاده از تخصص تکنسین خود این تضمین را می دهد که در کمترین زمان ممکن خدمات تعمیرات ماکروویو خود را به اتمام برساند..
  • با توجه به ورود برندهای مختلف ماکروفر در زمینه لوازم خانگی، تعمیرات تهران 24 با بهره گیری از تخصص افراد کارآمد برای کلیه برندهای ماکروفرخدمات ارائه می دهد

02144080116 - 02122919649با ما تماس بگیرید


فرم تماس

لطفا در صورتی که ساکن "تهران بزرگ" و یا "کرج" هستید ابتدا دستگاه معیوب خود را انتخاب کنید و سپس شماره تماس خود و سایر اطلاعات مورد نیاز را با دقت وارد کرده و درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگي:*

شماره تماس:*

چرا تعمیر ماکروفر با تعمیرات تهران 24


خدمات شبانه روزی

تعمیرات تهران 24 جهت رفاه حال شهروندان و تسریع در رفع مشکات آن ها خدمات 24 ساعته تدارک دیده است که مشتریان در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات با ما در تماس باشند.

قطعات و لوازم اصلی

تعمیرات تهران 24 این تضمین را به مشتریان می دهد که در صورت نیاز تعویض قطعات معیوب لوازم خانگی و تمایل مشتری، فقط از قطعات اصلی استفاده کرده و از هرگونه خرابی مجدد جلوگیری کند.

تکنسین های مجرب

تعمیرات تهران 24 با بهره گیری از نیروی کاری متخصص و آموزش دیده توانسته خدمات خود را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن به انجام برساند.

گارانتی تعمیرات

تکنسین فنی تعمیرات تهران 24 پس از بررسی های لازم تعداد قطعات معیوب، علت خرابی ، هزینه خدمات و زمان انجام خدمات را به مشتریان اطلاع خواهند داد و کلیه قطعاتی که توسط تعمیرات 24 تعویض خواهد شد دارای گارانتی 6 ماهه می باشند.
 
downloadکم

تعمیرات ماکروفر کاملا تخصصی

تعمیرات تهران 24 با بیش از 15 سال تجربه در زمینه تعمیرات ماکروویو در خدمت شهروندان