تعمیر گاز

  • تعمیرات تهران 24 با استفاده از تخصص تکنسین خود این تضمین را می دهد که در کمترین زمان ممکن خدمات تعمیر اجاق گاز خود را به اتمام برساند.
  • تعمیرات تهران 24 در زمینه تعمیر گاز به صورت کاملا علمی و تخصصی در سطح شهر تهران و کرج فعالیت می کند
  • با توجه به ورود برندهای مختلف اجاق گاز در زمینه لوازم خانگی، تعمیرات تهران 24 با بهره گیری از تخصص افراد کارآمد برای کلیه برندهای اجاق گاز خدمات ارائه می دهد

02144080116 - 02122919649با ما تماس بگیرید


فرم تماس

لطفا در صورتی که ساکن "تهران بزرگ" و یا "کرج" هستید ابتدا دستگاه معیوب خود را انتخاب کنید و سپس شماره تماس خود و سایر اطلاعات مورد نیاز را با دقت وارد کرده و درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگي:*

شماره تماس:*

چرا تعمیر اجاق گاز با تعمیرات24


خدمات شبانه روزی

تعمیرات تهران 24 جهت رفاه حال شهروندان و تسریع در رفع مشکات آن ها خدمات 24 ساعته تدارک دیده است که مشتریان در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات با ما در تماس باشند.

قطعات و لوازم اصلی

تعمیرات تهران 24 این تضمین را به مشتریان می دهد که در صورت نیاز تعویض قطعات معیوب لوازم خانگی و تمایل مشتری، فقط از قطعات اصلی استفاده کرده و از هرگونه خرابی مجدد جلوگیری کند.

تکنسین های مجرب

تعمیرات تهران 24 با بهره گیری از نیروی کاری متخصص و آموزش دیده توانسته خدمات خود را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن به انجام برساند.

گارانتی تعمیرات

تکنسین فنی تعمیرات تهران 24 پس از بررسی های لازم تعداد قطعات معیوب، علت خرابی ، هزینه خدمات و زمان انجام خدمات را به مشتریان اطلاع خواهند داد و کلیه قطعاتی که توسط تعمیرات تهران 24 تعویض خواهد شد دارای گارانتی 6 ماهه می باشند.
 
اجاق-گاز-صنعتی

تعمیر اجاق گاز بصورت تخصصی

تعمیرات تهران 24 با بیش از 20 سال تجربه در زمینه تعمیر گاز در خدمت شهروندان