تعمیرات یخچال ساید بای ساید

  • تعمیرات تهران 24 با هدف خدمت رسانی مطلوب، با سرعت و کیفیت خدمات بالا در زمینه تعمیر ساید بای ساید در خدمت شهروندان می باشد.
  • تعمیرات تهران 24 با بهره گیری از توان نیروی متخصص و کارآزموده توانسته است یکی از بروزترین خدمات تعمیرات یخچال ساید بای ساید را در سطح تهران و کرج ارائه دهد.
  • باتوجه به ترافیک جاده ای و کمبود وقت شهروندان ، تعمیرات تهران 24 تضمین میدهد که در صورت درخواست خدمات از طرف مشتریان در کمترین زمان ممکن تکنسین فنی در محل حاضر شوندو نیاز به مراجعه حضوری شهروندان نباشد.

02144080116 - 02122919649با ما تماس بگیرید


فرم تماس

لطفا در صورتی که ساکن "تهران بزرگ" و یا "کرج" هستید ابتدا دستگاه معیوب خود را انتخاب کنید و سپس شماره تماس خود و سایر اطلاعات مورد نیاز را با دقت وارد کرده و درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگي:*

شماره تماس:*

چرا تعمیر ساید بای ساید با تعمیرات24


خدمات شبانه روزی

تعمیرات تهران 24 جهت رفاه حال شهروندان و تسریع در رفع مشکات آن ها خدمات 24 ساعته تدارک دیده است که مشتریان در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات با ما در تماس باشند.

قطعات و لوازم اصلی

تعمیرات تهران 24 این تضمین را به مشتریان می دهد که در صورت نیاز تعویض قطعات معیوب لوازم خانگی و تمایل مشتری، فقط از قطعات اصلی استفاده کرده و از هرگونه خرابی مجدد جلوگیری کند.

تکنسین های مجرب

تعمیرات تهران 24 با بهره گیری از نیروی کاری متخصص و آموزش دیده توانسته خدمات خود را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن به انجام برساند.

گارانتی تعمیرات

تکنسین فنی تعمیرات تهران 24 پس از بررسی های لازم تعداد قطعات معیوب، علت خرابی ، هزینه خدمات و زمان انجام خدمات را به مشتریان اطلاع خواهند داد و کلیه قطعاتی که توسط تعمیرات 24 تعویض خواهد شد دارای گارانتی 6 ماهه می باشند.
 
تعمیر-یخچال-ساید-بای-ساید-03-495x400

تعمیرات یخچال ساید بای ساید کاملا تخصصی

تعمیرات تهران 24 با بیش از 15 سال تجربه در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید در خدمت شهروندان