تعمیر اسپیلت

  • تعمیرات تهران 24 با بهره گیری از توان نیروی متخصص و کارآزموده توانسته است یکی از بروزترین خدمات تعمیرات کولر گازی را در سطح تهران و کرج ارائه دهد.
  • تعمیرات تهران 24 این افتخار را دارد که با معقول ترین هزینه جهت رفاه حال شهروندان خدمات خود را در زمینه تعمیر کولر گازی ارائه دهد.
  • تعمیرات تهران 24 در زمینه تعمیرات اسپلیت به صورت کاملا علمی و تخصصی در سطح شهر تهران و کرج فعالیت می کند

02144080116 - 02122919649با ما تماس بگیرید


فرم تماس

لطفا در صورتی که ساکن "تهران بزرگ" و یا "کرج" هستید ابتدا دستگاه معیوب خود را انتخاب کنید و سپس شماره تماس خود و سایر اطلاعات مورد نیاز را با دقت وارد کرده و درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگي:*

شماره تماس:*

چرا تعمیر اسپیلت با تعمیرات24


خدمات شبانه روزی

تعمیرات تهران 24 جهت رفاه حال شهروندان و تسریع در رفع مشکات آن ها خدمات 24 ساعته تدارک دیده است که مشتریان در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات با ما در تماس باشند.

قطعات و لوازم اصلی

تعمیرات تهران 24 این تضمین را به مشتریان می دهد که در صورت نیاز تعویض قطعات معیوب لوازم خانگی و تمایل مشتری، فقط از قطعات اصلی استفاده کرده و از هرگونه خرابی مجدد جلوگیری کند.

تکنسین های مجرب

تعمیرات تهران 24 با بهره گیری از نیروی کاری متخصص و آموزش دیده توانسته خدمات خود را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن به انجام برساند.

گارانتی تعمیرات

تکنسین فنی تعمیرات تهران 24 پس از بررسی های لازم تعداد قطعات معیوب، علت خرابی ، هزینه خدمات و زمان انجام خدمات را به مشتریان اطلاع خواهند داد و کلیه قطعاتی که توسط تعمیرات تهران 24 تعویض خواهد شد دارای گارانتی 6 ماهه می باشند.
 
0000027-daizuki-air-conditioner

تعمیرات کولر گازی بصورت تخصصی

تعمیرات تهران 24 با بیش از 15 سال تجربه در زمینه تعمیرات اسپیلت در خدمت شهروندان