تعمیر ماشین لباس شویی

  • با توجه به ورود برندهای مختلف ماشین لباس شویی در زمینه لوازم خانگی، تعمیرات 24 با بهره گیری از تخصص افراد کارآمد برای کلیه برندهای ماشین لباس شویی خدمات ارائه می دهد
  • تعمیرات 24 در زمینه تعمیر لباس شویی به صورت کاملا علمی و تخصصی در سطح شهر تهران و کرج فعالیت می کند
  • تعمیرات 24 با هدف خدمت رسانی مطلوب، با سرعت و کیفیت خدمات بالا در زمینه تعمیر ماشین لباس شویی در خدمت شهروندان می باشد.

02144080116 - 02122919649با ما تماس بگیرید


فرم تماس

لطفا در صورتی که ساکن "تهران بزرگ" و یا "کرج" هستید ابتدا دستگاه معیوب خود را انتخاب کنید و سپس شماره تماس خود و سایر اطلاعات مورد نیاز را با دقت وارد کرده و درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگي:*

شماره تماس:*

چرا تعمیر لباس شویی با تعمیرات24


خدمات شبانه روزی

تعمیرات 24 جهت رفاه حال شهروندان و تسریع در رفع مشکات آن ها خدمات 24 ساعته تدارک دیده است که مشتریان در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات با ما در تماس باشند

قطعات و لوازم اصلی

تعمیرات 24 این تضمین را به مشتریان می دهد که در صورت نیاز تعویض قطعات معیوب لوازم خانگی و تمایل مشتری، فقط از قطعات اصلی استفاده کرده و از هرگونه خرابی مجدد جلوگیری کند.

تکنسین های مجرب

تعمیرات 24 با بهره گیری از نیروی کاری متخصص و آموزش دیده توانسته خدمات خود را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن به انجام برساند.

گارانتی تعمیرات

تکنسین فنی تعمیرات 24 پس از بررسی های لازم تعداد قطعات معیوب، علت خرابی ، هزینه خدمات و زمان انجام خدمات را به مشتریان اطلاع خواهند داد و کلیه قطعاتی که توسط تعمیرات 24 تعویض خواهد شد دارای گارانتی 6 ماهه می باشند.
 
2746کمتر

تعمیر ماشین لباسشویی کاملا تخصصی

تعمیرات 24 با بیش از 15 سال تجربه در زمینه تعمیر لباسشویی در خدمت شهروندان